Ostanie dni w szkole nie muszą być nudne! Część uczniów klasy 3A wzięła udział w grze terenowej, wykonując szereg zadań. Wśród nich były:

 „Zamiana” – Wymieńcie się dowolnym elementem Waszego outfitu np. spinka lub gumka do włosów, bransoletka, zegarek, skarpetki(😊) i noście ten element przez cały czas wykonywania pozostałych zadań.

Dbamy o kondycję” – Każdy z grupy wykonuje podskoki (na zewnątrz budynku) między wejściem do szkoły a wejściem do sali gimnastycznej 5 podskoków na lewej nodze i 5 podskoków na prawej nodze; wzajemnie się nagrywacie lub prosicie osobę postronną o pomoc.

„Kreatywność” Ułóżcie z liści, trawy i kamieni napis na boisku, w miejscu zacienionym, o treści:

I  LOVE  TECHNIKUM NR 19

„Spostrzegawczość” – Znajdźcie 5 osób o brązowych oczach – czytelnym podpisem potwierdzają, że takie oczy posiadają.

„Pracowitość” – Udajecie się do barku i tam przekonujecie Panią, że możecie wykonać dowolną drobną pracę w zamian za wodę do picia, bo jesteście bardzo spragnieni, a macie jeszcze dużo zadań do wykonania.

„Mamy talent”  – Zaśpiewajcie w łączniku piosenkę:

„Gdzie strumyk płynie z wolna..”         Lub         „Lato, lato wszędzie, zwariowało, oszalało moje serce..”   Można używać internetu i poćwiczyć, zespół śpiewa razem i musi to zostać nagrane!

„Okularnicy” Wyszukajcie na terenie szkoły (budynki + boisko) 5 osób w okularach (każde okulary w innym kolorze) i przekonajcie ich do zgody na wykonanie zdjęć tych okularów + podpis, że to ich okulary.

„Kryminalnie” Jedna osoba kładzie się na ziemi na zewnątrz budynku a druga  obrysowuje jej kształt kredą. Na koniec wykonujecie zdjęcie kształtu (bez osoby).

Dziękuję Marcie, Karolinie J., Monice, Karolinie M., Rostkowi, Stasiowi, Yehorowi, Darii, Anastazji oraz Frankowi za aktywny udział w zabawie.

Społeczność szkolną zachęcam do przygotowania takiego wydarzenia dla większej liczby uczniów w nowym roku szkolnym.

Joanna Maćkowiak

 

Skip to content