W dniu 25.09.20 w naszej szkole odbyły się wybory online do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie mieli prawo oddać głos za pośrednictwem platformy internetowej. Mogli oni wybrać jednego z czterech kandydatów, którzy tydzień wcześniej zaprezentowali swój program wyborczy w formie plakatów wyborczych. Wybory te były wspaniałą lekcją demokracji w której kandydaci szukali swoich sojuszników.
Przewodniczącą szkoły została Zuzanna Bałażyk z klasy 2gd a wice przewodniczącą została Zuzanna Dybek z klasy 4 ca. Pozostali kandydaci czyli Jakub Mikołajczak z klasy 2 pd i Adam Pietrzak z klasy 2gc będą również czynnie działali i współpracowali z Samorządem Uczniowskim. W naszej szkole mamy też dwóch uczniów, którzy będą odpowiedzialni za oprawę audiowizualną podczas uroczystości szkolnych – Mateusz Siwy i Miłosz Biskupski z 3d.
Opiekun SU,
Monika Kieblesz