Dnia 22 lutego bieżącego roku grupa uczennic z klasy 3CA w składzie: Klaudia Janczewska, Małgorzata Baranowska, Katarzyna Szulc i Ewa Jachnik pod przewodnictwem Pani Agnieszki Pajączkowskiej oraz Małgorzaty Żywickiej,  przygotowały szereg doświadczeń chemicznych dla podopiecznych i wolontariuszy Akademii Przyszłości.

Akademia Przyszłości to stowarzyszenie, w którym wolontariusze pomagają dzieciom z rodzin z problemami, a nasze koleżanki Klaudia, Gosia i Kasia czynnie pomagają grupie Akademii od zeszłego roku. Dlatego w ramach urozmaicenia zajęć dodatkowych  podopieczni Akademii zostali przez nas zaproszeni do naszej szkoły, aby zainteresować najmłodszych chemią, jak i tym co może ona nam pokazać. Dziewczyny pełnym sercem zaangażowały się w zajęcia, czego efektem były rozweselone buzie młodszych i tych starszych.

Moc atrakcji zwieńczyły dyplomy oraz małe słodkości, jakimi obdarowałyśmy uczestników zajęć, a wszystkich tych, którzy pragną zainteresować się Akademią Przyszłości zapraszamy do kontaktu!

Ewa Jachnik, uczennica klasy 3CA