W dn.17.02.20. uczniowie z klasy 3b wraz z wychowawczynią Panią Moniką Kieblesz uczestniczyli w warsztatach ” Druk 3D od podstaw” oraz „Elektronika cyfrowa od podstaw” w School of Form. Był to projekt „Zawody przyszłości – rozwój kompetencji młodzieży w kontekście przemian współczesnego świata” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój.

Warsztaty odbywały się w formie małych interaktywnych zajęć podczas których uczniowie nauczyli się jak budować proste roboty i je programować oraz projektować i drukować obiekty 3D.

Wyżej wymienione warsztaty wpłynęły na wzrost wiedzy uczniów i ich umiejętności praktycznych w obszarze elektroniki cyfrowej i w zakresie projektowania 3D.
Monika Kieblesz i Jakub Czyż