W dn.17.02.20. uczniowie z klasy 3b wraz z wychowawczynią Panią Moniką Kieblesz uczestniczyli w warsztatach ” Druk 3D od podstaw” oraz „Elektronika cyfrowa od podstaw” w School of Form. Był to projekt „Zawody przyszłości – rozwój kompetencji młodzieży w kontekście przemian współczesnego świata” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój.

Warsztaty odbywały się w formie małych interaktywnych zajęć podczas których uczniowie nauczyli się jak budować proste roboty i je programować oraz projektować i drukować obiekty 3D.

Wyżej wymienione warsztaty wpłynęły na wzrost wiedzy uczniów i ich umiejętności praktycznych w obszarze elektroniki cyfrowej i w zakresie projektowania 3D.
Monika Kieblesz i Jakub Czyż
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer39965/public_html/technikum/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer39965/public_html/technikum/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer39965/public_html/technikum/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52