Poznańskie Targi Książki to coroczne święto literatury i sztuki. Odbędą się w dniach 6-8 marca 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, równolegle z Targami Edukacyjnymi.

Wydarzenie to, organizowane od 2019 roku w nowej formule, łączy pokolenia, przyciąga tłumy czytelników w różnym wieku, zyskuje pozytywne opinie, zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Na Poznańskich Targach Książki będzie można zapoznać się z ofertą wydawniczą 140 wystawców z Polski i zagranicy – zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i mniej popularnych.

Tradycyjnie już, w czasie targów odbędą się spektakle, spotkania pisarzy, tłumaczy, wydawców, księgarzy i bibliotekarzy, a także warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawy wybitnych ilustratorów, prezentacje nowości wydawniczych i konkursy.

Odwiedzający targi będą mieli okazję odwiedzić np. Strefę Komiksu, czy Strefę Scrabble, ale także wystawy: Mistrz Ilustracji – w tym roku poświęconą twórczości Janusza Grabiańskiego, Salon Ilustratorów – czyli prezentację prac polskich autorów ilustracji i grafiki książkowej młodego pokolenia.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają !

„Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać.

  1. Diderot
Skip to content