14.02.2020 r. jedziemy do Konzerthaus Berlin – jednego z najpiękniejszych miejsc koncertowych Europy. Klub Pro Sinfoniki otrzymał od Filharmonii Poznańskiej propozycję wyjazdu na koncert 25 osobowej grupy uczniów i nauczycieli-opiekunów z naszej szkoły. W programie koncertu: muzyka Romana Palestry, Aleksandra Tansmana oraz największa atrakcja wieczoru – wykonanie Koncertu e-moll op.11 Fryderyka Chopina przez naszego wielkiego pianistę Rafała Blechacza oraz Orkiestrę Filharmonii Poznańskiej pod batutą Marka Pijarowskiego.

Koncert trwa od godz. 20.00 do 22.30. Wyjazd co najmniej 5 godzin przed koncertem luksusowym 50- osobowym autokarem ( razem z inną 25 osobową grupą). Po przyjeździe przewidziany jest spacer po Berlinie oraz zwiedzenie pięknego miejsca koncertowego, czyli dawnej Wschodnioberlińskiej Filharmonii z Salą Wielką. Obowiązuje strój galowy. Powrót do Poznania w nocy.

Koszty wyjazdu to cena biletu grupowego 24 euro, opłata autokaru i ubezpieczenia. Uczniowie powinni dostarczyć zezwolenia na wyjazd od rodziców lub opiekunów.

Gwarancją wyjazdu jest dokonanie wpłaty w wysokości 180 zł do 20 grudnia 2019 r. u pani Ewy Jankowiak sala B28 lub pani Hanny Delimaty sala B37.

Więcej informacji o koncercie na stronie:

https://www.konzerthaus.de/en/programm/

https://www.unitedcharity.de/Auktionen/Gustav-Mahler-Reihe-6?gclid=EAIaIQobChMI8fu4o72N5gIVmoXVCh3gXAZqEAMYASAAEgJV3fD_BwE

Hanna Delimata

– główny organizator wyjazdu.

 

Skip to content