Dn.17.01.20 w naszym technikum odbyła się zabawa karnawałowa. Atrakcją tego dnia był konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Uczniowie popisali się pomysłowością i przebrali się w kolorowe stroje.

Szanowne jury w składzie: Pani Dyrektor Beata Lisińska, Pani w-ce Dyrektor Maria Gogulska i Pani Profesor Anna Wysocka zdecydowało, że pierwsze miejsce w konkursie otrzymał Adam z kl.1gc przebrany za dziewczynkę, drugie miejsce zdobyła księżniczka Zuzia z kl.1gd a trzecie miejsce zdobył rycerz z kl.1gd. Dwie klasy przebrały się w 100%: klasa 4ca oraz klasa 1pd.  Nagrodami były słodycze, vouchery do sklepiku szkolnego ufundowane przez Radę Rodziców oraz wyjścia klas z wychowawcami.

Imprezę prowadziła członkini Samorządu Uczniowskiego Julia Tatała a fotorelacją z tej imprezy zajęli się uczniowie Arkadiusz Sznura i Hubert Wróblewski. Przemówienie na temat historii Karnawału przygotowała Pani Profesor Anna Wysocka a piękną dekoracją zajęła się Pani Profesor Małgorzata Nowak oraz Pan Profesor Jakub Czyż.

Wspaniała muzyka sprawiła, że wszyscy się świetnie bawili.

Organizator,

Monika Kieblesz wraz z SU

Skip to content