W finale prestiżowego konkursu informatycznego WIPING12, który odbył się niedawno na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie, nasz uczeń, Maksymilian z klasy 1E, stanął do rywalizacji z utalentowanymi programistami z całego kraju. Znalazł się w ścisłej czołówce 14 zawodników wyłonionych spośród 200 uczestników z całego konkursu i wywalczył imponujące ósme miejsce.

Mimo młodego wieku i krótkiego stażu w świecie informatyki, Maks zdołał wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także umiejętnościami praktycznymi, co zaowocowało jego znaczącym osiągnięciem. Jego zaangażowanie i ciężka praca zostały nagrodzone, co stanowi dowód wyjątkowego potencjału oraz zdolności w dziedzinie informatyki.

Społeczność szkolna z dumą gratuluje Maksowi jego sukcesu. Wszyscy trzymamy kciuki, życząc powodzenia w kolejnych wyzwaniach, z którymi zechce się zmierzyć. Mamy nadzieję, że osiągnięcia Maksymiliana będą inspiracją dla innych uczniów, motywując ich do dążenia do własnych celów i doskonalenia się w wybranej dziedzinie.

Dziękujemy także organizatorom konkursu oraz sponsorom za stworzenie możliwości uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu oraz za wsparcie zapewnione uczestnikom. Maksowi jeszcze raz życzymy kolejnych sukcesów i zawodowych marzeń.

 

Skip to content