W dniu dzisiejszym odbył się w szkole konkurs na najpiękniejszą dynię. Dynie konkursowe zostały przez uczniów wydrążone i pięknie udekorowane. W niektórych z nich znajdowały się lampiony na wzór dyń Jack’-o-lantern, które stawiane są przed domami nie tylko w Polsce ale i w wielu krajach na całym świecie dnia 31 października. Komisja w składzie: Opiekunka SU Pani Monika Kieblesz, Pan Krzysztof Geddert i Pani Iwona Kaczmarek dokonali wyboru i nagrodzili zwycięzców. Wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce- Dynia Venom – Emilia Pawlicka z klasy 1d zaskoczyła komisję swoim talentem artystycznym i stworzyła dynie Venom przedstawiajacą istotę występującą w komiksach Marvel’a i w filmach o Spidermenie. (nagroda – bon do sklepiku szkolnego na 30 zł)

2 miejsce- Dynia Minionek – Łukasz Bimkiewicz z klasy 1c zachwycił i zauroczył komisję swoim słodkim Minionkiem w jeansowym wdzianku. (nagroda – bon do sklepiku szkolnego na 25 zł)

3 miejsce- Dynia Szara – Mikołaj Szymkowski z klasy 1d stworzył najpotężniejszą dynię, wagowo najcięższą, rozmiarowo najwyższą i najszerszą. Wykonana została niezwykle estetycznie i pięknie a z jej ust wydobywa się czerwona krew. (nagroda – bon do sklepiku szkolnego na 20 zł)

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Wszyscy uczestnicy biorący udział w tym konkursie otrzymali dodatnie punkty z zachowania.

Wraz z Samorządem Uczniowskim dziękujemy za wielkie zainteresowanie tym konkursem i już teraz zapraszamy do uczestnictwa całą społeczność szkolną za rok.

Monika Kieblesz wraz z SU

Skip to content