W ramach zajęć alternatywnych z wychowania fizycznego 7 i 8 listopada br. prawie 60 uczniów T19 gościło w Centrum Rozrywki MK BOWLING. W przygodzie z kręglami brali udział uczniowie klas: 1CA, 1IB i 1ID wraz z opiekunami p. Lilianą i Markiem Krzyżostaniakami.

Każdy z uczestników mógł zapoznać się z nazewnictwem i regułami. Gra w kręgle była doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek oraz dobrą okazją, aby wspólnie  z koleżankami i kolegami z klasy zasmakować sportowych emocji. Nawet jeśli nie zawsze udało się zbić największą liczbę kręgli, bo ujarzmienie kuli to niełatwa sprawa – zabawa była przednia.

Najlepszymi okazali się:  wśród dziewcząt – Wiktoria Zasieczna (1CA) – 85 pkt. a wśród chłopców – Bartek Michalski (1ID) – 141 pkt.

Niestety, rekord szkoły wynoszący 163 pkt. ciągle nie został pobity.

Może następnym razem?

Jeżeli nigdy nie graliście w kręgle, to koniecznie spróbujcie. To dziecinnie proste…..???