„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów”

Kartezjusz

Drodzy Uczniowie!

Kończy się rok szkolny i czas nauki. Nadchodzą wakacje – jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów każdego roku. To czas odpoczynku, relaksu, okres, w którym możemy sięgnąć po ulubioną lekturę, by nadrobić czytelnicze zaległości, poczytać w spokoju, nie myśląc o odrabianiu lekcji.

Wakacje to najlepszy czas, żeby przeczytać te wszystkie wspaniałe książki, które wciąż odkładamy na później. W wolnych chwilach można relaksować się z książką. Nieważne, czy wakacje spędzicie w mieście, w górach, czy nad morzem. Dobrą książkę zawsze warto mieć przy sobie. Wybierzcie z biblioteki takie tytuły, których lektura sprawia Wam przyjemność, po które sięgacie najchętniej. W księgozbiorze naszej biblioteki każdy znajdzie coś dla siebie.

Drodzy Uczniowie!

Jak zawsze, pomożemy Wam wybrać ciekawe tytuły, zgodnie z upodobaniami. Możecie wypożyczyć książki na okres ferii, pod warunkiem, że zwrócicie do biblioteki wszystkie wcześniej pobrane materiały do 11 czerwca oraz będziecie kontynuować naukę w naszej szkole. Książki na wakacje można będzie wypożyczyć od 18 – 22 czerwca, a oddać w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego.

Wypoczywajcie ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Czytajcie w czasie wakacji!

Serdecznie zapraszamy !

nauczyciele bibliotekarze

Skip to content