10 września 2018 uczniowie klasy IVCA  ( Maturzyści 2019)  udali się   na zajęcia

na Politechnice Poznańskiej, aby móc  uczestniczyć w  specjalnie zorganizowanej imprezie dla przyszłych abiturientów . Politechnika udostępniła swoje zaplecze wykładowe , aby ułatwić swoim  młodym  gościom decyzje w wyborze studiów , a także do jakich przedmiotów powinni przystąpić na poziomie rozszerzonym, aby móc studiować na wybranych przez siebie uczelniach. Uniwersytet UAM, SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny, Uniwersytet Przyrodniczy , Politechnika Poznańska  a nawet Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc  starali się zdobyć przychylność przyszłych kandydatów  na wybrane kierunki na wyżej wymienionych uczelniach.

Zajęcia odbywały się od godziny  9:00 do 13:00, 10 i 11 września 2018. Była to już kolejna edycja takich zajęć informacyjnych . Obiekt jakim dysponuje Politechnika Poznańska na pewno zrobił wrażenie na przyszłych chemikach z klasy IV CA , którzy rozpoczęli od wykładu z chemii.

Zachęcam , aby uczestniczyć  w tego typu spotkaniach  pod  patronatem specjalistów  z OKE z Poznania.

Anna Wysocka