„ Niech ćwiczenia fizyczne będą częścią waszego poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu (…)” 

       22 października 2019r. klasy 1 PA, 1 GA oraz 4 CA pod opieką p. Liliany Krzyżostaniak, p. Iwony Ziółkowskiej oraz p. Marka Krzyżostaniaka  uczestniczyły w lekcjach  alternatywnych z wychowania fizycznego.

Zajęcia odbywały się w klubie Calypso Fitness Poznań Avenida https://www.calypso.com.pl/klub/calypso-fitness-poznan-avenida/.

Poprowadziła je pani Iwona Ziółkowska, która nie tylko jest nauczycielem naszej szkoły, ale również instruktorem fitness.

Pani Ziółkowska  zapoznała młodzież  z  zasadami BHP obowiązującymi na siłowni  oraz  przekazała cenne informacje dotyczące  zdrowia i aktywności fizycznej.

Młodzież  mogła spróbować swoich sił na rowerach stacjonarnych  Indoor Cycling  w rytm muzyki        a także skorzystać  z nowoczesnych bieżni, orbitreków  i  steperów.

 

Codzienna porcja ćwiczeń fizycznych to recepta na dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój, to również najlepszy sposób na rozładowanie energii oraz doskonałą zabawę.

Nauczyciele WF

 

Skip to content