Kontynuujemy prezentację nowych książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wzrastające od początku września zainteresowanie naszych Czytelników nowościami biblioteki wyraźnie wskazuje, że kierując się ich wyborami czytelniczymi,  trafnie stworzyliśmy wspólnie optymalną listę zakupu książek. Wzbogaciliśmy księgozbiór o przeszło 500 tytułów. Wszystkie nowości można już wypożyczać. Naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Z pewnością książki z kategorii „THRILLER, HORROR, SENSACJA” nie pozwolą czytelnikom na nudę. Zaintrygują mrocznymi i tajemniczymi zdarzeniami, wzbudzą pożądany dreszcz emocji poprzez napięcie i przerażenie, grozę i niepokój, itp.

Najczęściej poczytne „KRYMINAŁY” dostarczą oczekiwanych wrażeń już  od początku lektury i trzymać będą w napięciu do ostatniej chwili, pokazując mroczne sekrety, zaskakujące intrygi, niespodziewane zwroty akcji, itp.

Popularne powieści „FANTASY”, po które tak chętnie sięgają rzesze czytelników, zaskoczą nas nieograniczoną wyobraźnią autorów w kreowaniu rzeczywistości, bogactwem i niepowtarzalnością pomysłów oraz pozwolą zapomnieć o codzienności.

Książki z kategorii „KOCHA, LUBI, SZANUJE” będą na przykład poprzez ciekawie zarysowane osobowości bohaterów prowokować do osobistych przemyśleń nad sobą i refleksji dotyczących relacji z innymi ludźmi.

Sięgajmy więc po książki, zgodnie z zainteresowaniami  i upodobaniami,  aby  udowodnić sobie i innym,  że Czytanie książek – to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” (Wisława Szymborska).

Skip to content