BIBLIOTEKA  SZKOLNA  ZAPRASZA

 

 „Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa

z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów”

Kartezjusz

 

Witamy w nowym roku szkolnym 2019/2020 wszystkich naszych wiernych czytelników, a szczególnie pierwszoklasistów  i zapraszamy do biblioteki po ciekawe lektury. Biblioteka i czytelnia są czynne od poniedziałku do czwartku w godz. od 800 – 1500, w piątek od 800 – 1400 

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Biblioteka wzbogaciła się o ok. 500 nowych tytułów. Zakupiliśmy książki cieszące się zainteresowaniem naszych uczniów i wybrane przez nich – popularne, modne i ciekawe z różnych względów. Są wśród nich książki z  kategorii fantasy i science fiction, sensacyjne i przygodowe, historyczne i obyczajowe, czyli te najchętniej czytane, takie, po które sięga się dla rozrywki i przyjemności.

Wierzymy, że nowe, atrakcyjne tytuły zaspokoją Wasze oczekiwania, ich lektura zaintryguje tajemniczymi zdarzeniami, wzbudzi pożądane  emocje, będzie przyjemną formą relaksu, ale też pozwoli zapomnieć o trudach codzienności.

Pragniemy poinformować też,  że Wasi  Rodzice i Opiekunowie mają również możliwość wypożyczania książek w  bibliotece szkolnej za  pośrednictwem Waszych kont czytelniczych.

Życzymy pomyślności w nowym roku szkolnym i jeszcze raz zapraszamy do biblioteki wszystkich miłośników książki i czytania. Sięgajmy po książki, aby sprawić, że czytanie stanie się potrzebą i atrakcyjnym zajęciem, które będzie nam towarzyszyć przez całe życie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content