TYDZIEŃ Z BOWLINGIEM W CENTRUM ROZRYWKI MK BOWLING

Prawie cały tydzień trwała przygoda z bowlingiem. Brali w niej udział uczniowie klas: 1CA, 1ID, 2CA, 2IA2 oraz 3IA1 wraz z opiekunami p. Lilianą Krzyżostaniak i p. Markiem Krzyżostaniakiem.

W ramach zajęć alternatywnych z wychowania fizycznego 14, 16 i 17 listopada br. 87 uczniów gościło w Centrum Rozrywki MK BOWLING. Każdy z uczestników mógł zapoznać się z nazewnictwem i regułami. Gra w kręgle była doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek oraz dobrą okazją, aby wspólnie z koleżankami i kolegami z klasy zasmakować sportowych emocji. Nawet jeśli nie zawsze udało się zbić największą liczbę kręgli, bo ujarzmienie kuli to niełatwa sprawa – zabawa była przednia.

Najlepszymi okazali się: wśród dziewcząt – Sandra Wójciak (1CA) – 107 pkt. a wśród chłopców – Jakub Jankowski (3IA1) – 118 pkt.

Niestety, rekord szkoły wynoszący 161 pkt. ciągle nie został pobity. Może następnym razem?

Jeżeli nigdy nie graliście w kręgle, to koniecznie spróbujcie. To dziecinnie proste…..???

Zobaczcie zdjęcia w galerii.